fbpx
Srijeda, 16.08.2023.

🏀 **Rezultati 9. Kola: Intenzivna borba za posljednja mjesta za doigravanje** 🏀

TROPICAL THUNDER vs. ŠKANJCI 48:29 ⛈️

U prvoj utakmici dana, ekipa Tropical Thundera je ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv Škanjaca. Nakon napetog prvog poluvremena, Thunderi su se odvojili u drugom dijelu igre, osiguravajući treću ovosezonsku pobjedu. Marko Ivošević se istaknuo kao igrač utakmice s 8 poena i 11 skokova. Iako se nijedna od ekipa neće vidjeti u doigravanju, očekujemo dobru košarku i trud s obje strane terena. ⚡🏀

KK DUGA RESA vs. LAVIĆI 40:54 🏞️

Lavići su u drugoj utakmici dana osigurali izravan plasman u polufinale pobjedom protiv Duga Rese. Unatoč izostanku Razumića, ostvarili su pobjedu koja im je omogućila preuzimanje drugog mjesta. Marko Gašparović je briljirao s odličnim double-double učinkom od 13 poena i 15 skokova. Duga Resa, iako bez izgleda za doigravanje, pružila je odličnu igru, a Frano Mihailović je predvodio sa 16 poena. 🦁🏀

RAKOVAC vs. CAFFE BAR KÖNIG 70:56 🏹

Derbi kola donio je pobjedu ekipi Rakovca. Unatoč zaostatku na poluvremenu, Rakovac se probudio u drugom dijelu igre i ostvario uvjerljivu pobjedu. Božić i Beber su predvodili Rakovac sa 24 i 16 poena, dok je prošlogodišnji MVP Bojan Đukić s 13 poena i 9 skokova osvojio naslov igrača utakmice. Oba tima su se borila za izravan plasman u polufinale, ali Rakovac je izbio na 3. mjesto, a König se spustio na 4. 🏀👑

CAFFE BAR KRISTINA vs. NOVI CENTAR 76:70 ☕️

Ekipa Caffe Bar Kristina završila je regularni dio sezone bez poraza, postavljajući se kao glavni favorit za naslov. Unatoč lošem drugom poluvremenu, njihova prednost iz prvog poluvremena (52:30) bila je dovoljna za pobjedu. Borna Latić je briljirao s 15 poena, 6 asistencija i 7 skokova, osvojivši naslov igrača utakmice. Novi Centar je svojom zonskom obranom u drugom poluvremenu uspio ublažiti poraz i pokazati potencijal za doigravanje. ☕🏀

AUTO LIM-LAK vs. KK ROLING 68:35 🚗

U posljednjoj su se utakmici redovnog dijela sezone, ekipa Lim-Laka pobijedila je Roling sa ogromnih 33 razlike, osiguravši tako 6. mjesto u doigravanju. Boris Diklić predvodio je Lim-Lak sa 11 asistencija i 13 skokova. Cijela ekipa Lim-Laka pružila je izvanrednu igru, a njihova pobjeda bila je zaslužena. 🏀🚗

*Napomena: Ikonice su korištene radi vizualnog efekta i ne utječu na sadržaj teksta.*